Tai Shan Temple - Photo By Hamed Katoozi
Bamboo Jungle - Photo By Hamed Katoozi
Lama Temple - Photo By Hamed Katoozi
Forbidden City - Photo By Hamed Katoozi
Bamboo Jungle - Photo By Hamed Katoozi
Wudang Purple Heaven Temple - Photo By Hamed Katoozi
Wudang Mountain - Photo By Hamed Katoozi

پرینت

شرکت در دوره مربیگری بین المللی فدراسیون جهانی ووشو

 اولین دوره تخصصی کلاس مربیگری بین المللی تای چی چوان ووشوبه میزبانی کشور ترکیه درشهرآنتالیا در حاشیه پنجمین دوره مسابقات قهرمانی جهان جوانان برگزارگردید٫ تیم ایران که متشکل از ۴۵ مربی و به سرپرستی نایب رئیس فدراسیون ووشو و رئیس کمیته تای چی چوان، استاد علیرضا خسروی به این دوره اعزام شده بود در روز دوشنبه ۲۶ اسفند ماه ۹۲ وارد کشور ترکیه شد .
تیم مربیان تای چی ایران در همان روز ۲۶ اسفند ماه در استادیوم ورزشی شهر آنتالیای ترکیه به تیم ملی جوانان کشورمان ملحق شدند ٫ گفتنی است که تیم ملی جوانان ایران که باهمراهی رئیس فدراسیون ووشو آقای دکتر علی نژاد برخوردار بود در روز پایانی مسابقات با نتایجی درخشان در بخش ساندا قهرمان جهان و در کل نایب قهرمان جهان شدند و تیم مربیان تای چی کشورمان در بدو ورود به ترکیه ، این پیروزی را در کنار ملی پوشان و قهرمانان میهن در محل مسابقات جشن گرفتند.
اولین دوره کلاس مربیگری بین المللی تای چی به صورت رسمی در روز سه شنبه  ۲۷ اسفند ماه ٫ در هتل Kervansaray شهر آنتالیای ترکیه در سالن اجتماعات Amitis آغاز گردید . در این دوره  بیش از ۱۲۰ نفر از ۲۷ کشور جهان شرکت کردند که برخی از این کشور ها عبارتند از : چین ٬ ایتالیا ٬ فرانسه ٬ رومانی ٬ ترکیه ٬ آمریکا، آلمان، هنگ کنگ ٬ کویت ، انگلستان و…
مدرسین این دوره استاد Wang Erping و استاد  Xu Wei Jun بودند که هریک از اساتید برجسته، فنی و مطرح فدراسیون جهانی ووشو و استاد دانشگاه پکن می باشند٬ شایان ذکر است برگزاری فنی این دوره ها بر عهده فدراسیون جهانی ووشو میباشد.
در این دوره که با محتوای آموزش نکات فنی و درونی سبکهای یانگ سنتی و چن سنتی و مدرن در دو بخش تئوری و عملی برگزار گردید ، اساتید به اصلاح تکنیک های مربیان و حاضرین پرداختند . نکته قابل توجه اینکه ، کشور ایران در این دوره حضور گسترده و پررنگتری از سایر کشورها داشته و از این حیث مورد تشویق و حیرت مسولین جهانی ووشو قرار گرفتند. درروزپایانی کلاس هم طی مراسمی گواهینامه های مربیان توسط مسئولین و اساتید فدراسیون جهانی ووشو اهدا گردید . که انشاالله با حضور مربیان ما در این دوره ها شاهد ارتقا هرچه بیشتر سطح فنی تای چی چوان در کشور مان باشیم .

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی